Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Magyar nyelvű beszédet tartalm...

Magyar nyelvű beszédet tartalmazó hangfájlokból (90+ órányi anyag) szöveges dokumentumokat milyen programmal tudok készíteni?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha örökzöld a kérdés, de visszaolvasva nem találtam meg a megoldásomat.


Milyen windows-os vagy androiodos applikáció

való arra

hogy hangfájlokból, melyek magyar nyelvű beszéd jó minőségű rögzítéseit tartalmazzák

szövegfájokat készítsen?

(hasznos, ha időbélyegekkel)


A felvételek egyenként 4-9 órásak, összesen pedig kilencven-vhány órányi beszédet tartalmaznak, vagyis emiatt a kihangosított végighallgatásuk nem opció.



márc. 1. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Amiket találtam, mind fizetősek, ráadásul nem is olyan olcsók ennyi anyaghoz. Nem probléma? Az első pár perc ingyenes általában.

[link]

márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az az helyzet, hogy az internet nagy része átverés , ez a mai világban terméstetes.

Arra számítani lehet hogy nem lehet találni a neten már semmit.

Én sem találok semmi értelmeset.

márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ugy csinálnám, hogy fotoval együtt szerkesztenék belőle egy videot, azt feltölteném a youtube-ra, majd a feliratozást bekapcsolva elkezdeném lejátszani és az automatikusan megjelenő szöveget kiirnám magamnak egy dokumentumba. Nem gyors a módszer, de legalább ingyenes.

Mivel nagyon nagy anyagod van, biztos megérné egy fizetős megoldás.

márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Folytatva eszembe jutott még egy: Bár nem irtad, hogy a milyen hangfájlokból akarsz dokumentet (ez is nagyon fontos), de gondolom az egyik legrégebbiről, azaz mp3-ból és ingyen. Ha igen, nyert ügyed van, mert az mp3-at online úton, ingyen is átkonvertálhatod txt vagy dok. fájllá, és ha pl a txt fájl nem jó lenne neked, akkor a txt-t word dokumentté, ami már nagyon népszerű, ma már mindenki olvasni tudja. De lehet közvetlenül word dokumentba is konvertálni.

Google-ba beirod a lehetőségeket:


mp3 to txt

mp3 to word

txt to word

[link]

[link]

[link]

Mp3-ra kipróbáltam, tökéletes.

márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!