Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program az, amit...

Milyen program az, amit "képlopónak" hívnak?

Figyelt kérdés

Azaz pl van egy koncertfelvétel "avi"-ban (de tök mindegy), és én ebből szeretnék "jpg"-képeket "kilopkodni", ezt milyen progival tudom megtenni ?

köszi!


2010. okt. 25. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha pl VLC-vel nézed akkor így :

[link]

2010. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
megpróbálom, köszi !
2010. okt. 25. 18:30
 3/12 A kérdező kommentje:
na de mik a pontos lépések ? mert sajna nem találom ki ...
2010. okt. 27. 21:15
 4/12 anonim ***** válasza:

Legtöbb videóbol printschreennel is kilehet lopni a képet.Arra azonban számits hogy nem lessz éles a kép mivel a videó többnyire csak(kb.) 240X480-as fölbontásu és az fényképben bizony gyengusz.

Ha érdekel hogy kell irj priviben és skype-on 15 perc alatt megtanitom veled.persze ha van skype-od de van MSN-em is

2010. okt. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
okés nagyon köszi, élni fogok a leghetőséggel, mert print screen-nel csak egy fekete foltot hagy, semmi mást, azzal nem sikerül képet lopnom sajna (az az egy ami nekem is eszembe jutot ....)
2010. okt. 28. 05:36
 6/12 anonim ***** válasza:

BS PLAYER is simán megteszi neked ezt


megnyomod a P betűt és kimenti.


persze előtte a beállítások résznél nem árt beállítani hogy a mentés helye hol legyen a formátuma mi legyen és a mérete mekkora.

2010. okt. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vagy pedig "ashampoo snap 3"-ezzel képet,dokumentumot,Videófelvételt,Görgetőablak szöveg fényképezés,weboldal fényképezés,Egyetlen ablak,négyszögletes terület fényképezése,szabadkézterület és fixterület fényképezése lehetséges.És mindez ingyen,kicsi progi és nem fogja vissza a gépet.
2010. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a WIN7 beépített képmetszővel is rendelkezik azt is használhatod képlopásra még filmből is..
2010. okt. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

07:05

simán P betű ? vagy CTRL + p ? csak mert simán P nem működik nekem ...


aki utána írt, na azt meg nem értem, ne hari, elég töményre sikeredett :)

2010. okt. 28. 09:33
 10/12 anonim ***** válasza:

a pébetús vgyok


igen BS playerben a sima P betű amikor megy a film megnyomod és menti is az adott helynél a képet


az ashampo snapos pedig arra utalt hogy ezzel a programmal bármiről menthetsz képet.


Az Ashampo Snap-el pillanatok alatt kiváló minőségű képernyőfényképek (Screenshot), videók és demók készülnek a képernyőtartalmakról.

[link]

itt a linkje...

2010. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!