Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet ezt megoldani...

Hogyan lehet ezt megoldani Kdenlive-ban szerkesztett álló felbontású videóknál?

Figyelt kérdés

Egy pár képet szeretnék összevágni, azt szeretném, hogy a képek fölött-alatt homályosítás legyen. Shotcut-ban sikerül ezt megoldanom a Blur: Pad filterrel: [link]

Kdenlive-ban egyedül a Pillar Echo filtert találtam, viszont az csak fekvő felbontásnál működik, állónál nem csinál semmit.

Van valami megoldás Kdenlive-ban is erre? Ha nincs, akkor megoldom Shotcut-tal, de érdekelne, hogy van-e erre lehetőség Kdenlive-ban is, mert azt összességében jobban szeretem használni.



márc. 8. 17:51
 1/5 CspCsj ***** válasza:
Használj mellé Crop by padding, esetleg még Transform filtert is.
márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy se jó, a Transform-al a képen belül homályosít, nem az üres fekete részeket. A Crop by padding-el semmi különbség nem látszik.
márc. 10. 16:15
 3/5 CspCsj ***** válasza:

Ezeket mondjuk csak azért javasoltam, mert úgy értettem, hogy több képet tennél egymásra.


Nálam egyébként működik állóképeknél is ez a Pillar, de ha alul-felül összehúzom, akkor a kép alsó-felső részéből "levág", - ha viszont a teljes képet meg akarom őrizni, és alatta-fölötte akarok homályos részt, akkor kell a Transform is.

márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja tényleg, most látom, hogy a Pillar Echo keretét is húni kell, meg a Transform-nak kell feljebb lennie, a Pillar Echo-nak alatta az Effects panelen. Köszi a segítséget!
márc. 11. 16:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Sőt nem is kell a Transform
márc. 11. 16:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!