Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudom...

Milyen programmal tudom megnyitni az Epub, és a Mobi könyveket windowson?

Figyelt kérdés
Szeretném az ekönyveimet olvasni gépen, de nem tudom, hogy mivel tudnám megnyitni őket. A lényeg, hogy ingyenes legyen a szoftver (nem torrentről lopott tört változat, hanem tényleg open source, vagy free szoftver). Nem szeretnék torrent oldalakról töltött szoftvert használni.
márc. 23. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sumatra PDF:

[link]

márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos programot! Ment is a like a válaszra.
márc. 23. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a Sumatra-t akartam javasolni. PDF olvasásra is jobb, mint az Adobe szerintem, legalábbis én jobban szeretem, ráadásul open source.
márc. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
100%
Calibre
márc. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a Google Play Könyveket használom, előnye az, hogy itt a feltöltőd a e-könyveidet a saját könyvtárba, ahonnan akár telefonról is el lehet érni, és ugyanott tudod folytat az olvasást, ahol az abbahagytad (még akkor is ha az egy másik eszközön volt). Lehet benne jegyzetek hozzáadni, kiemelni részeket, könyvjelzőt elhelyezni. Illetve azt be lehet állítani, hogy amiket kiemeltél, vagy jegyzetként hozzáadtál, hogy arra csináljom a google driveodra egy külön dokumentumot.

Hátránya, hogy csak internettel működik gépen.


A saját könyvtárba feltöltésről itt van leírás:

[link]

márc. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!