Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Win Xp Service pack 3...

A Win Xp Service pack 3 mindig tönkreteszi a gépet. Miért?

Figyelt kérdés

Sok játék csak akkor indul el ha fent van az sp3 de ha felrakom akkor 1-2hét után tönkreteszi a gépet.Minden akadni fog a gépen,nem lehet netezni,belassul az egész gép.


És most fel kéne raknom,hogy eltudjam indítani a Star Wars The force Unleashed 2-t.



Ha valaki tudja,hogy mért teszi tönkre a gépem akk légyszi írja le!!!!!PLS


2010. okt. 26. 19:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Tönkre biztos nem az teszi. Inkább vírus és/vagy a sok fölösleges program. Előbb ezekről kell meggyőződni.
2010. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval az sp3 semmit nem tesz tönkre.
2010. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 P.O.C. ***** válasza:

Nem tesz tönkre semmit. Viszont az tény ha nem szűz Windows telepítésre rakod fel belassíthatja a gépet és sok esetben hibákat is generálhat.


Ezért célszerű eleve SP3 -al integrált telepítőlemezt használni, ha Windows-t telepítesz.

Ha nincs ilyen telepítőd, bele is integrálhatod a javítócsomagot SK a telepítőbe. Erről a folyamatról Google barátoddal kismillió leírást találhatsz, magyar nyelven is.

2010. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Biztosan a service pack 3 teszi tönkre mert,havonta telepítettem újra az xp-t mert még a super mario is akadt..

De amikor utoljára újrahúztam,nem raktam fel és már kb 3hónapja semmi baja a gépemnek.

2010. okt. 27. 06:37
 5/26 P.O.C. ***** válasza:
Ha ennyire meg vagy róla győzve, akkor ne használd!
2010. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

De muszáj mert anélkül nem indul a GTA IV -.-

De inkább nem kérek több választ mer a sok gyökér úgyis megmagyarázza h nem az a baj-.-

2010. okt. 28. 21:42
 7/26 P.O.C. ***** válasza:
100%

Itt egyedül csak te vagy a gyökér, mert nem azt csinálod amit mondunk. Én pl. SP3-al integrált telepítővel való újratelepítést javasoltam. Azzal nem szokott sosem gond lenni. És hidd el, én napi szintem kicsit több gépet javítok/telepítek mint te. És még sosem tapasztaltam ilyet.

Persze néhány dolgot érdemes betartani:

- Kerülni kell az ezeréves driver -eket, amik esetleg nem kompatibilis az SP3 -al.

- Kerülni kell a szintén régi rendszer közeli progikat. Ezekből is minél újabbat kell használni.


Szóval itt szerintem felhasználói hibáról van szó.

2010. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 P.O.C. ***** válasza:

Egyébként ha úgy érzed, hogy mégis az SP3 a ludas, akkor egyszerű megoldás: Át kell térni a Windows 7-re !!!


Jobb, biztonságosabb, stabilabb, szebb és a GTA IV-et is DirectX 10-ben tolhatod alatta. ;)


És ha már GTA IV -el dobálózol, akkor biztos vagyok benne hogy hardveresen is alkalmas géped a Windows 7-re

2010. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Én a win7el nem vok megelégedve:( 1szer volt a gépemen.És csomó játéknál kidobta,hogy "A program helyes működése hiba miatt leált".Pár héttel később vissza lett rakva az XP és ugyanúgy kidobott de nem irt ki semmit .Ezt főleg a Star Wars the force unleashednél csinálta.Most vettem új vinyót 2 hónapja,és azóta elindul probléma nélkül.Szóval a win7 otthagyta a nyomát a régi vinyómban.


Az sp3-ra visszatérve:Alap frissítésként szoktam felrakni,de volt már hogy külön szedtem le.Az alaplap driver,a proci driver biztos hogy már régi mert 2éve kaptam a géphez.Neten nem találtam 1 drivert se.Csak a Videókártya driverét szoktam 3-4hónaponta frissíteni.Msi k9neoV2-es alaplapom van de az MSI oldalán nem találtam drivert.AMD athlon 6000+os procim van,de ahhoz sem találtam:(


Ha tudjátok honnan tudnék ezekhez drivert leszedni akkor linkeljétek be pls.

2010. okt. 30. 12:53
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi tömör hülyeséget egy helyen olvasni:)
2010. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!