Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Win Xp Service pack 3...

A Win Xp Service pack 3 mindig tönkreteszi a gépet. Miért?

Figyelt kérdés

Sok játék csak akkor indul el ha fent van az sp3 de ha felrakom akkor 1-2hét után tönkreteszi a gépet.Minden akadni fog a gépen,nem lehet netezni,belassul az egész gép.


És most fel kéne raknom,hogy eltudjam indítani a Star Wars The force Unleashed 2-t.



Ha valaki tudja,hogy mért teszi tönkre a gépem akk légyszi írja le!!!!!PLS


2010. okt. 26. 19:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen majdnem mindenki azt gondolja......:)
2010. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Na ez igaz. :)
2010. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Nah szal P.O.C válaszai hasznosak,de bunkók is 1ben.Értek a gépekhez,és nem én b*om el.a Codec pack-okat azért telepítem fel mindig mert mindennap videókat szerkesztek és ahhoz kell.AVG-t használok ami mindig frissíti magát.És a GTA 4-ET CSAK PÉLDAKÉNT HOZTAM FEL.NE AHHOZ VISZONYÍTSATOK.

A tápom colorsit,ami köztudottan 1 rakás szar.A program kizárásos dolog alapján jutottam arra,hogy az sp3 teszi tönkre a gépem,(de ezt már már többször is leírtam).Nem eredi Xp lemezem van,mert csóró vagyok:/ xD Hát aki meg megteheti,hogy megveszi 30000-ért az kapja be a f*om :D

A válaszokat köszönöm.az átírásos dolgot megpróbálom.

De lehet,hogy mégis felrakom a win7-et mert meghozta a kedvem az ik válaszoló azzal,hogy Dx10be tudom nyomni vele a GTA 4et.:D

2010. okt. 31. 19:45
 24/26 anonim ***** válasza:
Van torrenten több Windows7 is, valami jobbat válasszál.
2010. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 P.O.C. ***** válasza:

"Nem eredi Xp lemezem van,mert csóró vagyok:/ xD Hát aki meg megteheti,hogy megveszi 30000-ért az kapja be a f*om :D"


Félreértesz, nekem szinte semmi nem eredeti a gépemen, a Windows se. Én is a létminimum környékén tengődök. Pár eredeti játékom van csak, de az is csak azért, mert a kedvenceim közt voltak, és olyan akcióban, amit nem lehetett kihagyni, és legalább így Online is zavartalanabbul játszhatók. :)


Ez a tény viszont nem befolyásol abban, hogy ésszel töltsek le Windows telepítőket. Az MSDN a Microsoft által kibocsájtott érintetlen ISO fájl, gyakorlatilag ha eredetiben veszed meg, akkor ugyan ez van a boltok polcain is. Ebből én a VL (volume Licence) kiadást szoktam használni, mert ezeket nem kell aktiválni. Gyakorlatilag bármelyik olyan CD-kulcsak használhatod ami az SP3 megjelenéséig még nem volt feketelistán.

Egészen pontosan erre a névre hallgat:

hu_windows_xp_professional_with_service_pack_3_x86_cd_vl_x14-73991.iso

Ellenőrző kódok:

MD5: 6A7FE06C37BFC9C7D3BD018FBE43827D

SHA1: E54EFA1F033498436B76DA9588BB6D31083EC0F8

CRC32: FFFFFFF


Ez nagyon sok torrent oldalon megtalálod. De a guglival akár közvetlen letöltési linket is találhatsz. Ebbe szoktam beleintegrálni az XP3 után megjelenő hotfix -eket, ezzel a módszerrel: [link]

itt az aktuális csomagot mindig megtalálom.

És Gyakorlatilag ennyi a titkom, driver-ből mindig a legújabbat használom és nagyon odafigyelek arra mivel szemetelem tele a rendszerem. De ezt már fent is írtam.

Így jóval kevesebb meglepetés szokott érni, mint akik szemre ész nélkül telepítek mindent és makkolt Windows -t használnak. Ezért mertem olyan nagy bizonyossággal állítani, hogy nem az SP3 tehet a hibádról, mert akkor nem csak te csapkodnád az asztalt.


Persze ez csak egy jó tanács. A Jóisten szabad akarattal áldott meg mindenkit. Ergo: mindenki azt csinál amit akar.

2010. nov. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Kösz P.O.C. :D
2010. nov. 1. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!