Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet kislejátszóssá...

Hogy lehet kislejátszóssá alakítani YouTube videókat böngészőkben?

Figyelt kérdés

PC Chrome érdekelne leginkább, abban csak minilejátszót találtam, ami csak az adott lapon működik, más lapokon nem, más programok használata közben meg főleg nem.


Szóval olyan megoldást szeretnék, amivel az Intéző használata közben is menne a sarokban a videó, így lehetne mást csinálni, de ha fontos, rá lehetne nézni.

Ha Chrome ilyet nem tud, de Edge-nél, Operánál lehet ilyet, akkor az is érdekelne.


Előre is köszönöm a segítséget!



ápr. 9. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bővítménnyel. Telefonon nem tudom bemásolni, de a Chrome Webáruházban keress rá, hogy picture in picture. A logója fekete-fehér és azt hiszem, a Google készítette.
ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nem próbáltam, máshol alapból megy.

ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 VadApuci válasza:
50%
kép a képben funkció..ott van a minilejátszó, és a mozi mód közt.arra rányomsz, megjelenik kisablakban, azt akkorára méretezed amekkorára akarod ;)
ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3, nem, nincs olyan. Ha neked van, azt bővítménnyel csinálhattad.
ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 VadApuci válasza:
3-as vagyok. az meglehet..akkor ajánlom az "Enhancer for YouTube" bővítményt..emellett még sok más funkciót tartalmaz ;)
ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!