Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok nekem linket küldeni...

Taurin89 kérdése:

Tudnátok nekem linket küldeni hogy honnan tudnám letölteni a youtube revanced exentded alkalmazást telefonra (Android). Találtam néhány helyen de nem működik valaki tud segíteni ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

márc. 30. 21:54
 1/4 anonim válasza:
89%
Rossz a kategória, tesó.
márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Githubon eredeti revanced fiók:


[link]


Revanced Manager-rel lehet patchelni a gyári youtube apk-t. Ugyan nem revanced extended, hanem a sima, de ez is kiválóan működik.


Pont a napokban volt egy yt frissítés ami kinyírta, de az új verzió patchelése után ismét megy gond nélkül.

márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Revanced.net-es managert használom. Tudom, tudom, nem hivatalos, sóval kellene beszórni, de működik. Nem patchelgeti a gyári appot, hanem előre compile-olt apk-t telepít csak. Amiről most is szó van, hogy a Youtube kinyírta egy frissítéssel, na ebben a managerben frissítettem a Revanced-et és jó lett.
márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
ápr. 1. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!