Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Live Essential-t...

Windows Live Essential-t hogyan tudom véglegesen törölni? (láttam, hogy van hasonló kérdés, de se progit nem találtam, sem pedig nekem megfelelő választ)

Figyelt kérdés
Feltelepítettem, de nekem ez már túl bonyolult, ugyhogy letöröltem, programok telepítése, törlése-ben. Most leszedtem egy régebbi verziójú msn-t de nem telepíti fel, azt írja ki, hogy egy újabb verziós msn már fent van a gépemen. Szóval most mit tegyek? már a keresőben talált minden msn-es fájlt kitöröltem, de így sem jó! Segítsetek! (Ja és windows 7 Ultimate-em van de nem tudom hogy ez fontos-e...)
2010. okt. 27. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
csinálsz egy rendszervisszaállítást a törlés előtti időpontra, aztán letöltöd a zapmessengert (gugli megtalálja, ne mondd, hogy nem, mert megnéztem), aztán a törléshez olvasni kell tudni.
2010. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam....! Köszi megpróbálom!!
2010. okt. 27. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!