Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan némítsam le magamnál a...

Hogyan némítsam le magamnál a discordot úgy, hogy az obs-ben mégis hallatszódjon?

Figyelt kérdés
Streamelni szeretnénk úgy, hogy egy szobában vagyunk két külön géppel. Mindkettőnkön fejhallgató mikrofonnal. Egymáshoz nem hallatszódunk be. Azért hogy a streamben hallják a barátomat, ne csak engem, szeretnénk discordot használni, de akkor én élőben és ott is hallom. Ha lenémítom a discordon vagy a windowson belül akkor nem hallom, de az obs sem... Nem tudom hogyan kéne erre rákeresni, előre is köszi!

ápr. 15. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Pl. csinálsz egy virtuális audio sinket, oda routolod a discordot, valszeg ez discordon belül is választható kimenetnek (tehát a desktop audio ne hallja), majd hozzáadod a sinket OBS-hez. Meg persze a desktop audio is fel van véve OBS-nél


A gyakorlatban nem tudom windowson hogy kell ezt megcsinálni, de tuti lehet ilyesmit összehozni

ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ott van melletted, a fülesét a te gépedbe kösd be, majd az OBS-hez add hozzá mint hangbemenet. Legalábbis a mikrofon részét, a fejhallgató része maradhat nála, hogy a saját gépét hallja benne. A discord, meg egyéb netes csatorna csak ront a minőségen.
ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Banana vagy a Potato.

Lényegében virtuális input/output-okat ad. Ezekre rákötöd a discord-ot a virtuális inputra (akár a játékot is egymásikra), ezeket a kívánt kiemetre irányítod.

Az OBS-t az egyik virtual output-jára a fejhallgatódat egy fizikai output-ra. Kész is.

ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!