Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nekem van egy 2006-os suzuki...

Nekem van egy 2006-os suzuki swittem van benne ugye ilyen tablet mármint képernyő és van rajta play áruház letöl hogy ennél az. Folytatás a megjegyzésnél ?

Figyelt kérdés
autónál én az szeretném hogyha meg tudnám nézni hogy a jelenlegi üzemanyagtárral meddig tud még menni hány kilométer ez van valami alkalmazás esetleg ?

ápr. 16. 17:16
 1/4 HakapiszikMatyi ***** válasza:
Nem nagyon értem a kérdést... Bocs. :( Valaki érti?
ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én értem. A suzuki swift egy nagyon régi kocsi. Nem tudod megnézni egy alkalmazással hogy mennyi benzin maradt.
ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb, ha leméred egy teli tank hány km-re elég (kb 6-700 lehet vegyes használattal), onnan meg tudsz kb viszonyítani? Vagy a fedélzeti számítógép nem képes kijelezni (nem ismerem, hogy ez a modell tudja-e jelezni)?
ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Aktív Szál ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy a 2006-os Swiften nem volt "tablet". Ami neked benne van, azt utólag szerelték be, ennél fogva semmilyen kapcsolatban nincs az autó rendszerével, így a fogyasztásról sem tud infót adni.

Ez a generációjú Swifr nem tudott range-et, csak az aktuális és az átlagfogyasztást mutatta. Régi autó, nem oldható meg, amit szeretnél.

ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!