Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Zene CD-t hogyan érdemes kiírni?

Zene CD-t hogyan érdemes kiírni?

Figyelt kérdés
Kocsiba kellene. Van egy régi Nissan-om és az csak a CD-t játssza le. Új CD lejátszót meg nem akarok venni, mert úgy van beépítve, hogy onnan csak az egész műszerfal megbontásával lehetne kivenni, azt meg nem szeretném..

ápr. 21. 07:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz azon, hogy "hogyan érdemes kiírni"?
ápr. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet anno Nero nevű szoftverrel csináltam. Abban ki lehetett választani, hogy AudioCD (project) és be kellett tallózni a kívánt zenéket. Átkonvertálta az mp3-akat és megírta a CD-t. Minden lejátszó megkajálta.
ápr. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Audio CD-éként kell, ha nem tud kezelni a lejátszó. mp3-at.. viszont így egy CD-re kb 10-12 szám fér rá
ápr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
#3 Hajszál pontosan 80 perc 😉 Átlag 4 perces trackekkel lehet majd 20 körül is.
ápr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

Ha ez a CD lejátszó egy rádióban van, akkor jobban jársz egy FM Transzmitterrel. Bedugod a szivargyújtóba, összehangolod a rádióval és pendriveról, memóriakártyáról és bluetooth-al telefonról is nyomja a zenét.

Pl:

[link]

ápr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
#5 és pocsék lesz a minősége. Ha CD-re kiírsz pár normális forrásból származó flact, kiváló minőséget kapsz.
ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#4 - vagy éppen 74 perc
ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
#7 Ha találsz 650MB-os CD-t, én mostanában 700MB-tól láttam van 800-900MB-os extended verzió, de a régi 650-set már vagy 15 éve nem láttam.
ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem AshampooFree programot használd, az nagyon könnyen érthető. Audio fülnél az audio CD létrehozását válaszd (vagy burn...stb). Hozzáadod a számokat, a legkisebb sebességet beállítod, és írás. (80 perc felett pirosra vált alul a csík, akkor az utolsót kitörlöd.
ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

CDburnerXP

ismeri a CDtext-et vagy a vegyes módot is.

ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!