Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win10-nél nagyon elrontottam...

Win10-nél nagyon elrontottam valamit, hogy csinálhatnám vissza?

Figyelt kérdés
Ma reggel nem volt kedvem belépni jelszóval a gépen a fiókomba, mielőbb le akartam állítani a gépet. Volt alatta egy fiók, Új néven, nem emlékszem hogy csináltam volna ilyet, magától került oda. De ott nem volt jelszó, szóval rámentem arra. Ott elkezdett mindenféle frissítést telepíteni, szóval mégis várhattam csomót mire lekapcsoltam. De most most újra szeretném használni a gépet, erre automatikusan ebbe lép be, a régit, ami le van jelszavazva nem is találom. Pedig azon volt minden fontos dolog. Hogy tudnám visszahozni azt, vagy hol keressem? Keresem a vezérlőpultban is,de nem látom. Az azt hiszem rendszergazda jogosultsággal rendelkezett, nem tudom számít-e valamit.
ápr. 27. 17:11
 1/1 A kérdező kommentje:
Megoldottam. Lejelszavaztam az újat, így újraindítás után ott volt mindkét fiók és lehetett választani hova jelentkezek be.
ápr. 27. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!