Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira nagyon elrontottam!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nagyon elrontottam! Hogy csinálhatnám vissza?

Figyelt kérdés
17l vagy ő is 17f, osztálytársam. amikor megismertük egymást(3éve) rögtön elkezdtünk csipkelődni, húzni egymás agyát. soha nem vettem komolyan,kb. mindenki tudta h hány csajon van túl stb. szóval tudjátok ez a kategória volt:D kb az első pillanattól kezdve mi voltunk az 'álompár' 'tuti együtt vannak, annyira összeillenek'. mindig én voltam vagy a legszebbleggyönyörűbb vagy kaptam a beszólásokat rendesen. szerintem főleg azért is kedvelt meg, mert tudja h mindig visszaszólok neki:) ez kb így ment egy évig, aztán elkezdtünk rendesen is beszélgetni, jóba lettünk. egyre jobban elmaradtak a beszólások, egyre kedvesebb lett velem és megszerettem:). persze rögtön elkezdtem gyanakodni, h mi van ha... de nem történt semmi,elvoltunk. mindig is kiismerhetetlen volt,aki szeret összevissza mondani dolgokat de pont amikor komolyan gondolt valamit én nem vettem komolyan:( sokáig nem találkoztunk, egyik nap rámírt: "... kicsi kincsem rettentően hiányzol, annyira várom, hogy újra a szemedbe nézhessek". akkor nem esett le,hogy pontosan mit akar ezzel,pedig ha erre valami normálisat sikerül írnom most együtt lehetnénk.. ez kb 1,5 hónapja volt. azóta feltűnően kerül,alig beszélünk és (szerintem 2 év után) újra van barátnője.. semmiképpen nem akarom hagyni, elfelejteni,hátha nem mondott még le rólam teljesen csak fogalmam sincs mit csináljak:(
2012. febr. 17. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője,akkor szállj le róla!
2012. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha van csaja, hagyjad, majd utána visszatértek rá
2012. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mica-Milla válasza:
Egyetértek az előzőekkel... bár egy beszélgetésből nem lesz baj. Próbálj meg vele beszélni, hátha elmondja, hogy már nem érdekled és akkor túlléphetsz rajta. Vagy a jobbik lehetőség, hogy összejöttök. :) Jobb tisztázni az ilyet még most.
2012. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!