Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan csináljam Norton...

Hogyan csináljam Norton Ghost-al? (többi lent)

Figyelt kérdés

Azt írják,hogy a Norton Ghost-al a rendszeremről tudok képfájlt készíteni és bármikor visszaállíthatom olyanra a rendszert.

Ha képfájlt készítek és kiírom,akkor azt később hogyan bootolom?Vagy nem kell bootolni?Akkor hogy olvastatom be?

És egyáltalán hogyan írom ki,a 25 GB-os rendszert?


2010. okt. 28. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell róla bootolni.

Ha úgy látod,hogy elérkezett az újratelepítés ideje,a Nortont elindítod és az elmentett képfájlból visszaállítja azt az állapotot,ami a mentéskor volt.

A mentést szerintem rögtön az operációs rendszer és a szükséges driverek telepítése után érdemes megcsinálni.Lehet persze az egyéb programok telepítése után is,csak így nagyobb méretű lesz és nem is biztos,hogy visszaállításkor ugyanazokra lesz majd szükséged.

Én xp-vel használtam.Azzal a ghostfájl nem volt nagyobb 2 GB-nál,amit külső merevlemezen tároltam.

Windows 7 esetén ez jóval nagyobb lesz,ha van bőven hely,akkor a merevlemezen érdemes tárolni,ha kevés van,akkor talán nem is érdemes foglalkozni vele.

2010. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Esetleg dual dvd -re kifér,majd megpróbálom.

2010. okt. 28. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!