Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a Messenger...

Letöltöttem a Messenger alkalmazást a laptopomra. Telepítést követően, ha elindítom, akkor ugyan bejön egy ablak, de csak teker és annyit ír, hogy "Kezdés..." Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Próbáltam többször is újra indítani, mindig csak teker, nem tölt be. Hiába várok.

máj. 16. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az is csoda, ha egyáltalán megjelenik rajta a karika..


10 éve is sz@r volt, azóta pedig csak rosszabb

máj. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh, ezt nem tudtam :D akkor gondolom felejtsem el.
máj. 16. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Telefonon is összevissza működik. Megbízhatatlan bughalmaz az egész.

Ha fontos üzeneted van, ne ott írd meg, mert előfordulhat, hogy:


-Nyilvános lesz és bárki láthatja (Előfordult, hogy egy egész üzenetlánc egyszercsak megjelent a nyilvános falon egy hiba miatt

-Meg sem kapja, de nálad meg úgy jelzi, hogy "látta" - ez gyakori eset

-Napokkal később kapja meg, miközben nálad kijelzi, hogy olvasta - Szintén gyakori eset


Ha fontos üzenetet küldesz, vagy olyan képet, aminél számít a minőség és/vagy diszkréció, akkor maradj az e-mailnél, a messenger mind közül a legmegbízhatatlanabb - kb, a freemaillel vetekszik

máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Rendben köszönöm!

Nem fontos üzenetek miatt akartam használni laptopom, csupán kíváncsiságból. Telefonon nagyjából probléma nélkül működik... nagyjából :)


Egyébként természetesen fontos üzenetek esetén emailt szoktam írni

máj. 17. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!