Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valami ingyenes videóvágó...

Van valami ingyenes videóvágó program amivel ezeket minél egyszerűbben tudom megcsinálni?

Figyelt kérdés

képekből videókból akarok egy egész videót csinálni, zenét alátenni, illetve a képekre valami zoom ot effektet.


Van olyan program, ami egyszerű ingyenes, és ezeket tudja?


máj. 22. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Windows Movie Maker?
máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

WMM hivatalosan már nem is létezik. Évek óta megszűnt a szoftvertámogatás.

Max ilyen nagyon shady nem hivatalos weboldalakról lehet beszerezni valami régebbi verziót, de azt kihagynám. Amúgy abba biztos hogy volt zoom out effect képekre?

máj. 22. 20:15
 3/7 anonim válasza:
0%
Mire készülsz? Bébi Gyurcsány 2.0?🤣
máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha tényleg érdekel, csak a saját kis utazós felvételeimből akarok egy slideshow-t magamnak.
máj. 22. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt benne zoom out meg mindenféle, emlékszem. Én használtam - bár mondjuk videókat nem vagdostam bele, csak fényképekből csináltam filmecskét.
máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

A Windows Movie Maker a továbbiakban már nem tölthető le a Windows 10 rendszerre.

Windows 10

A Windows Movie Maker, amely a Windows Essentials 2012 része, a továbbiakban már nem tölthető le. A Movie Maker ingyenes letöltéseit kínáló webhelyek nem eredeti szoftverekhez biztosítanak hozzáférést, ezért az ilyen letöltések kártevőket, vírusokat vagy rejtett költségeket foglalhatnak magukban.


Ehelyett a filmkészítéshez próbálja ki a Windows 10-be beépített Fényképek alkalmazást. A Fényképek alkalmazás legújabb verziója lehetővé teszi, hogy zene, szöveg, mozgás, szűrők és 3D effektusok hozzáadásával készítsen és szerkesszen videókat. Látogasson el a Microsoft Store-ba, ahol további videokészítő és -szerkesztő alkalmazásokat talál.


A Fényképek alkalmazás megnyitása

máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Van, a millió ilyen kérdés alatt megtalálod
máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!