Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudok a lehető legjobba...

Hogyan tudok a lehető legjobban és egyszerűbben webshopot készíteni?

Figyelt kérdés

Full stack fejlesztőként dolgozom technikailag megtudnám csinálni nulláról az egészet, de ez az klasszikus "ágyúval veréb" probléma lenne spring + angularral neki indulni.


A másik probléma, hogy full stack feladatokat végzek, de minőségi responsive frontendet, csak nagy energia befektetéssel tudnék csinálni.


Mivel érdemes neki ugrani egy webshopni olyan olyan webshopnak, ahol kb 500 féle termék van és sok terméknél ki lehet választani méretet, nagyságot stb... tehát ahol a legalapabb funcikók nem elegek?


Feltételezem wordpress vagy hasonlók. Melyik CMS a legjobb rá?


Azon belül milyen pluginok kellenek? Meg igazából bármilyen tanács jól jön, vagy tanács.


Nyílván google én is tudom használni, így inkább személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi.



2022. okt. 20. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak egyszerű WP sablonra raktam egy webshop plugint, de csak pár termékről van szó és az online fizetés se megoldott, előre utalás után küldve a termék. A frontend része igényelt egy kezdő grafikus segítségét, pl nyomógombok, kosár, fejléc, marketing plakát stb, egy ismerősnek csináltuk 3-man kezdők kb fillérekért, igaz kb 1 év után be is halt.

Kézműves termék volt és átköltözött a vegyélhazai oldalra...

2022. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
WP sablon, WooCommerce plugin és rakás CSS.
2022. okt. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%
Shopify erre a szokványos megoldás. Mazochisták és amatőrök WordPressel is kísérletezhetnek.
2022. okt. 21. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13%

Annyira bírom, amikor valaki képes ilyen félmondatokkal odabökni meg alázni embereket. Tudod, azok viselkednek így, akiknek nincs helyén az önbizalmuk. Az nyom le, szól le másokat.


FYI


"WooCommerce is the world's most popular eCommerce platform. According to Builtwith, WooCommerce is used on 28% of top 1 million websites, followed by Shopify at 20%."



[link]

2022. okt. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!