Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a gépem?...

Miért csinálja ezt a gépem? (Help please! )

Figyelt kérdés

Na tehát a probléma:


Az internet explorer fél percenként próbál megnyitni valamilyen weboldalt MAGÁTÓL (legalábbis szerintem mert nem én nyitom meg) és utána kidob egy ilyen hiba üzenetet:


Hiba a lapon található parancs fáljban


Sor: 2

Karakter: 1

Hiba: Szintaktikai hiba

Kód: 0

URL: [link] <------ (ilyen weblapon még soha nem is jártam)


Folytatja a parancsfájlok futtatását a lapon?

Igen/Nem


Ezt mért dobja ki folyton? Akkor is ha neten vagyok akkor is ha nem, szóval állandóan. 10 perc alatt összegyűlik vagy 40 hibaüzenet.1 hete raktam újra az xp-t (nem ez miatt) azóta csinálja.Vírus nincs a gépemen.(Ha ez számít akkor nem is az internet exp. az alapértelmezet böngésző hanem a firefox). Ja és még valami: meg ugyanígy állandón hirdetések jelenek meg. Ez miért van? Rohadt idegesítő.:@

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.:)


2010. okt. 29. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
futtasd a Spybot search and destroy -t, aztán megin egy vírusírtás, és ha nem segít, akkor telepjtsd megint ujra
2010. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen rendes vagy, hogy megosztod a vírusod által megnyitni akart oldalt velünk, hátha valaki ráklikkel. Amúgy ez tuti vírus, maximum a Te víruskeresőd nem találja meg.
2010. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sorry nem az volt a szándékom hogy megosszam mással is a víust. Amúgy milyen víruskeresőt ajánlotok?
2010. okt. 29. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Malwarebytes. [link]
2010. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezzel a vírusirtóval talált 4 trójai vírust a gépem,és mivel nem bírta kiirtani ezért törölte a fájlokat. Azóta nem jött be a hibaüzenet,remélem ezután sem fog.:) Köszönöm a segítséget.(Ha esetleg később megint bejönne akkor xp újra? Vagy mit csináljak?)Amúgy thx még 1x a segítséget.:)
2010. okt. 29. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Én küldtem a linket. A Malwarebytes maradhat a gépeden,az állandó védelmet nem zavarja.

A legjobb lenne, ha sűrgősen váltanál és Mozilla Firefox vagy Google Chrome böngészőt használnál. Az IE veszélyes lehet. Innen letölthetők:

[link]

[link]

Utána töltsd le az Adblock Plus reklámblokkolót (mindegyikhez letölthető). [link]

2010. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!