Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Leáll a gépem játék közben,...

Leáll a gépem játék közben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy AMD Phenom(tm)II X4 B55-ös 3.20GHz-es processzorom van. A hónap elejétől van meg,mert Okt. 2.-án volt a szülinapom arra kaptam... Sok játékkal játszok,de az újaknál mindig kikapcsol egy cirka 10 perc játék után. Vannak ilyen 2006-7-es játékaim azokat viszi,de a 2010-eseket már nem. Néztem az Everestben az adatokat, tíz per után 80-85 fokos volt a procim. Két hete beleuntam ebbe és hívtam egy technikust. Ő azt mondta,hogy a ventilátor szoftverjét kell frissíteni,meg is tette és tényleg működött. De ma elkezdtem játszani (minden nap játszok min. 1 órát) és kikapcsolt. Újraindítottam és elkezdtem megint játszani,de most néztem 30mp ként a hőfokot. Kis idő után megint felment 80 fokra így gyors kiléptem. Most per pillanat 58 fokos a procim és 40 fokos az alaplapom. A szerelő azt mondta,hogy ha megint előjön a probléma akkor az videó kártya baj,de szerintem nem a videó kártyától ment fel a hőmérséklet. Szerintem a ventilátorral van a baj. Mi lehet a baj? Ölteletek? (sürgős)
2011. okt. 25. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg beszerezhetnél egy nagyobb teljesítményű ventillátort, de ettől még előferdülhet, hogy valóban a videokártya melegszik túl.
2011. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Heckler ***** válasza:
Milyen ventilátor szoftver? Milyen videokártya? Milyen táp?
2011. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ATI READON HD 5750, a másik kettőt nem tudom hogy hol kell megnézni
2011. okt. 25. 16:32
 4/4 gajcsu ***** válasza:
Videó kártyának passzív vagy aktív hűtése van? De tanácsolom, hogy a déli hidra tegyél ventilátort, ha nem akarod leszedni a passzív bordát kábel kötegelővel tudod rögzíteni.
2012. jún. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!