Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CCleaner 3. 0 vagy Ashampoo...

CCleaner 3. 0 vagy Ashampoo Winoptimizer 7 v7.17?

Figyelt kérdés

Melyik a hasznosabb, illetve jobb?

Milyen konkrét érved van?


2010. okt. 29. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
én a ccleaner en kívül mást soha nem is használtam ilyes fajta tisztítót.A másikat nem ismerem a de ccleaner nagyon jó azt csak ajánlani tudom
2010. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem éppen ugyanaz a két program. A winoptimizerrel többféle "tisztítást" lehet csinálni. Próbáld ki, csak óvatosan kell használni, de ha nem tudsz jól angolul akkor csak magyart keress.
2010. okt. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Crap Cclenaer 2.35 magyarul: [link]
2010. okt. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
CCleaner és az Advanced SystemCare a legjobb tisztító programok.Mióta az Advanced...-et használom, rendkívüli gyorsulást észleltem a gépem, és még javította a rendszer hibáit is(pl eltűnt előtte a szövegbuborékok, most ismét előjönnek)
2010. okt. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én speciel egyiket se ..


én a YOUR UNINSTALLER!-t használom.


könnyű kezelés alapos tisztogatás.

nem omlik össze rendszer mert azt nem bántja hanem tényleg csak azt pucolja ki ami ahhoz a programhoz van amit törölni akarok...


[link]

2010. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha ashampoo 7-hez szerzel kulcsot... Én csak 6-ig láttam, bár lehet, hogy azóta 7-hez is találtak valamit...

Egy ideig azt használtam, aztán CCleanerre váltottam programok törlése miatt (sokkal gyorsabban hozza be a listát, mint a windows). Na meg azt se hagyjuk ki, hogy CCleanerről tudod, mit csinál, Ashampoo viszont csak komoly belenyúlások utánn mondja meg, hol mit akar csinálni - pl registry pucolás, és van benne pár idegesítő dolog is, mint pl, hogy alapprogramokat akar kilőni az automatikusan indulók közül.

Igaz, sok minden más van benne, de pl lemeztöredezettségmentesítő miatt nem érdemes megtartani, hiszen Auslogics Disk Defrag (vagy az, vagy vmi klónja van benne) külön is letölthető.

2010. nov. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!