Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hallottam egy olyan programról...

Hallottam egy olyan programról hogyha véletlenül egy olyan honlapra tévedek hogy. (Szex oldalak) akkor a program azonnal lefagyasztja a weboldalt és nem látok belőle semmit. Mi ennek a proginak a neve? Honnan tudnám letölteni?

Figyelt kérdés
Mivel nem csak én használom a gépet nagyon fontos lenne!:)
2010. okt. 30. 23:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Please!
2010. okt. 31. 00:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs.
2010. okt. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom rá a választ de nem mondom 00:06 sokat segítettél neki XD ha egyszer ez a neve a honlapnak hogy GYAKORIKÉRDÉSEK akkor a választ mond!!Jó volna mindenki aki valamire nem tudja a választ leírja hogy nem tudja XD.

Amugy meg létezik ilyen progi ment a TV-be is!!

2010. okt. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a böngésző beépített védelmével is el tudsz érni valamilyen hatásfokot, de majdnem 100%-os védelemhez biztos valami külső programot kell használnod.

Jó az, ha együtt, gép előtt megtanuljátok, hogy hova szabad kattintani és hova nem.

A böngésző bal alsó sarkában látjátok, hogy hova visz titeket egy link, ha fölé viszitek az egeret. Ez is nagy segítség lehet, illetve ha valamiben nem bízol, akkor egyik kezeddel kattints, másik kezed pedig legyen az Escape gombon.

Valamint vírust nem túl egyszerű beszerezni, ha odafigyelsz, így pl ha valamit kiír a böngésző, hogy le szeretné tölteni, de te nem szándékoztál, akkor nyugodtan kattints a mégsére, illetőleg egy képfájlt azonnal meg tudsz nézni, és nem csak olyan opciót kínál fel a böngésző letöltéskor, hogy mentés. Azt a futtatható fájloknál szokta csak. Úgyhogy azokat inkább ne is fogadd el, ha nem akartad letölteni te magad.

Mindig legyen biztonsági másolatod a fontos dolgokról, pl családi fotók, ilyesmik, hogy ha mégis elszállna a géped, akkor ne siránkozz :)

Az se rossz ötlet, ha biztonsági másolat készítése után elkezdtek böngészni ezerrel, és figyeltek minden kis dologra, nehogy összeszedjetek valami vírust, aztán ha mégis, hát ott van a biztonsági másolat :D

Kivédeni teljesen úgyse fogod tudni csak a programmal, amellé neked is figyelned kell, hogy hova kattogsz :)

2010. okt. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Windows Live Family Safety?
2010. okt. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az mi?
2010. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16:59: [link]
2010. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!