Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Ultimate,64 bites...

Windows 7 Ultimate,64 bites telepítésénél 0x80070017 hibakódot ír. Valami tipp?

Figyelt kérdés
A töltés el sem kezdődik, mivel a telepítés folyamatosan 0%-on áll, majd egy, vagy másfél óra múlva kiírja a hibakódot. A DVD-vel nem lehet gond, mivel egy héttel ezelőtt kétszer is formáztam róla egy másik gépet. Mi lehet a gond? Hogyan lehetne kiküszöbölni? Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 31. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dobozban található telefonszámot, az az ügyfélszolgáltatást, ős majd segítenek. :D
2010. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt találtam gyors google search eredményeként, mellékelek hozzá fordítást is:


------------------


The error code of 0x80070017 means it can't read the dvd. The good news is that you can fix it with little trouble. First of all, the only reason you have this error is if you downloaded the iso, legally or otherwise. I have been searching for the answer to this question for about 20 minutes with many different answers. After weeding out the bullshit solutions, there is one that will work. . .


You have to reburn the iso at a slower speed. You will get much better results if you burn the dvd with the same drive that you will install it on. Perhaps Microsoft did this on purpose? If that doesn't work, try a different burn application. If that STILL doesn't work, get better media or actually buy the OS. :)


This error code and fix applies to Windows 7 installs as well.



A 0x80070017 hibakód azt jelenti, hogy nem tudja olvasni a DVD-t. A jó hír az, hogy ez könnyen orvosolható. Először is, az egyetlen oka annak, hogy ezt a hibaüzenetet látod az, hogy letöltötted az ISO-t, legálisan vagy másképpen. Kb. 20 percen át kerestem a választ a kérdésre, és többfélét is találtam. Miután kiszűrtem a nem működő megoldásokat, találtam egyet, ami működik...


Újra kell írnod az ISO-t lassabb sebességgel. Sokkal jobb eredményre számíthatsz, ha ugyanazzal a meghajtóval írod, amivel később a telepítést is tervezed. Lehet, hogy a Microsoft szándékosan csinálta ezt? Ha mégsem működik, próbálj másik író programot. Ha még akkor sem jó, akkor szerezz jobb minőségű lemezt, vagy vedd meg az oprendszert. :)


Ez a hibakód és megoldás Windows 7 terlepítésére is vonatkozik.


--------------------------


Én még ehhez hozzátenném, hogy esetleg másik meghajtóval is érdemesebb lenne megpróbálni, különösen ha más gépeken működött.


Emellett ott van még a Vista lemezes megoldás is, ha az hajlandó elindulni.

2010. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!