Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudok letölteni Directx...

Honnan tudok letölteni Directx 9. 0b-t Windows 7-re?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 05:54
 1/7 anonim ***** válasza:
fölösleges, mert alapból a DirectX 11-et tartalmazza, ami az összes eddigit is tartalmazza egyben
2010. nov. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó csak tudod az a gondom, hogy Call of Duty 1-hez az kell és csak azt fogadja el és csak úgy ha az benn van a mappájába... tehát még mindig keresem a programot...
2010. nov. 1. 07:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit ír ki? Milyen hibaüzenetet kapsz? Szerintem te valamit félreértettél azon.
2010. nov. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a DirectX-et nem telepítheted akárhova, mint egy programot, azt a Windows mappába telepíti automatikusan, szerintem te valamit tényleg félreértettél, esetleg leírnád, hogy milyen hibaüzenetet ír ki?
2010. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem hibaüzenetet ír ki, hanem nem hozza be a menüt a játékba és amikor feltelepítem a játékot akkor kiírja hogy nem tudta telepíteni a directx 9.0b programot és, hogy a játék nem fog helyesen működni. És télleg nem működött rendesen.
2010. nov. 1. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg felrakni a legújabb patchet
2010. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Leszedtem a játékot a netről máshonnan és most megy.
2010. nov. 3. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!