Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-hez ha telepítem a...

Windows 7-hez ha telepítem a movie makert, attol még működni fog a windows live mesenger vagy azújjabb verzió kell belöle?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegnap telepítettem, és müködik
2010. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert nem rég xp-m volt, és akkor mikor újra lett rakva a rendszer az új verziót telepítettük, azt meg nem szeretem, aztán most fel lett rakva vissza a régi msn de ehhez le kellett törölni a movie makert.
2010. nov. 1. 09:34
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy is akkor a 2011-es verzió kell at msn-ből?
2010. nov. 13. 16:14
 4/6 anonim ***** válasza:

ÖSZINTÉN

??

TÖK MINDEGY :)

2010. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Működni fog, a Movie Maker csak kiegészíti a Microsoft csomagot, de nem írja át. Csak a telepítés elején vigyázz, hogy a listából csak a Movie Makert hagy kipipálva. Így is húsz perc mire felteszi

De ha simán letöltöd a 2.6-ost valahonnan, akkor azt egy szimpla telepítéssel felrakhatod, és nem kell kínlódni amazzal.

2010. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés. köszi a válaszokat! ;)
2010. nov. 15. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!