Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a FIFA 11-hez telepítem a...

Ha a FIFA 11-hez telepítem a patch-ot, akkor az tényleg megszünteti a meccs végi lefagyásokat Windows 7 (32-bites verzió) alatt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, hisz erre van kitalálva ez a patch...
2011. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
olvastam h nem működik mindenkinek
2011. aug. 21. 16:18
 3/6 anonim válasza:
nekem speciel elbaszta, de lehet azért mert nekem nem eredeti, de ha neked eredeti, tölsd le, biztos jó lesz!
2011. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elrontotta a játékot úgy, hogy el sem indult?
2011. aug. 21. 18:42
 5/6 anonim válasza:
Igen, de én azért raktam fel, mert több meccs alatt csak egyszer fagyott le, letöltöttem, telepítettem, a játék nem indult, újra felraktam patch nélkül, de most még egyelőre egyszer sem fagyott le. Neked sokszor lefagy?
2011. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, elég gyakran. viszont olvastam egy olyan megoldást, hogy Windows 7 64-bites verzió alatt nem fagy le egyszer sem... hamarosan kipróbálom, viszont nemsokára már itt a FIFA 12 :)
2011. aug. 23. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!