Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy programot, és...

Letöltöttem egy programot, és azóta a Firefox folyton átirányít egy bizonyos oldalra. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval letöltöttem egy programot, név szerint a SaveTubeVideo-t, amit aztán le is installáltam, de azóta a Firefox folyton, akármit szerenék megnyitni, egy idő után átirányít erre az oldalra: [link]

Egyszerűen nem tudok vele mit csinálni! A Norton nem talált semmit. Újratelepítettem a Firefox-ot. Mit csináljak még?


2010. nov. 1. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem használsz normális FF addont? Mondjuk Video DownloadHelpert? Az nem csak a YouTube-ról, hanem minden videó oldalról le tudja szedni a videót. Feltelepítettél egy vírust, ami folyton a gyártó honlapjára vezet, hogy vedd meg azt a xart.


Alapos kártevőirtást javaslok. Természetesen:


• csökkentett módban

• rendszer-visszaállítás minden meghajtón kikapcsolva

• boot idejű keresés legyen

• mély keresés legyen (alapos - a víruskergetőben ezt is, mint az előbbit be lehet állítani)

2010. nov. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Újratelepíteni gyorsabb,mint vírust kergetni.De ha nem akarod,próbálkozz ezekkel(persze a meglévő,aktív virusirtó lefuttatátasával is):


[link]


[link]


[link]


Úgy,ahogy előttem írták.Mellékesem megjegyzem,mire mind lefut,rég kész lennél egy telepítéssel.Adatmentéssel,szoftverek telepítésével,meg minden beállítással.És lenne egy szűz,gyári oprendszered.

2010. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy vagy csökkentett mód,vagy boot idejű keresés.A kettő két különböző dolog.Csökkentett módban bármely irtót futtathatsz,boot időben csak amelyiknek van erre szakosodott menüpontja.(pl avast,avira)
2010. nov. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de... nem igazán értem, mit kéne csinálnom. Valahogy "konhyanyelven" el tudnátok magyarázni? Nagyon megköszönném...
2010. nov. 2. 23:31
 5/6 anonim ***** válasza:

hát ennél érthetőbben??

szerintem kezd akkor az alapoknál.

iratkozz be egy PC iskolába.

azért a fentebb lévő kommentek elég részletesen leírták mit csinálj.

Konkrétan azt hogy futtass le egy alapos víruskeresés/irtás folyamatot.

2010. nov. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy lefuttattam, de nem talált semmit!
2010. nov. 5. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!