Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kapcsolom ki a "Felhaszná...

Hogy kapcsolom ki a "Felhasználói fiókok felügyeletét? " (Vista)

Figyelt kérdés

Már az agyamra megy, hogy mindent megkérdez, pedig én vagyok a rendszergazda és így is állandóan beleugat mit csinálok. Esküszöm felgyújtom, ha nem mondja meg valaki, hol lehet azt a telibevert, felhasználói fiókok felügyeletét letiltani a ge*i-be!

Elnézést a vulgaritásért, de hajnali fél kettőkor talán ez megérthető.


2010. nov. 2. 01:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem Windows 7 fut 3 gépemen és ebből csak az egyiken vannak felhasználó fiókok beállítva, mégis mindhárom gépen állandóan rákérdez, hogy rendszergazdaként engedélyezem-e a program telepítését???... 8-[[


Hiába állítottam be a fiókomban is, hogy rendszergazda vagyok, ez a rühes gép CSAKAZÉRTIS mindig rákérdez...


Szerintem ezzel semmit nem tudsz csinálni!

2010. nov. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult/Minden vezérlőpultelem/Műveletközpont/Felhasználói fiókok felügyelete>Ott a csúszkát lejjebb veszed, hogy ne b*szogasson minden hülyeségért

Nekem Win7 van, Vistán nem tom gondolom ugyan így...

2010. nov. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Vista -nál sajnos nem lehet ilyen kényelmesen menüből kikpcsolni.


Start-->Futtatás (vagy billenytű parancsról: Microsoft embléma + R): írd be: "msconfig" (idézőlejelek nélkül), majd kattints az OK gombra. Menj az eszkoözök fülre, a listából jelöld ki az UAC tiltását, majd kattints az indítás gombra. Ez után indítsd újra a számítógépet.

2010. nov. 2. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!