Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség kellene NFS Undergrou...

RaimiPuch kérdése:

Segítség kellene NFS Underground 2 -vel kapcsolatban, pár fájlt kellene elküldeni. Ha megvan neki telepítő CD-je vagy image fájlja, s jó is. (A többit alább leírtam. )?

Figyelt kérdés

Mivel a telepítő cd-m nem találom, s kénytelen voltam netről leszedni, így előfordult az hogy 3-4 fájl sérült, s ezért a telepítő nem engedte feltenni, ha valakinek megvan akkor eltudná nekem küldeni ezeket a fájlokat:

1. a CD1-en van egy olyan fájl, hogy compression.zip, na abban a csomagban van 1 olyan mappa, hogy CARS, abban pedig különböző autótípusok nevét viselő mappák, azok közül szükségem lenne a "250SX, 3000GT, 350Z, CORROLA és SUPRA mappák tartalmára.

2. még van 1 fájl ami nem akar települni, a CD2-n van egy olyan mappa hogy SDATA, s annak a tartalmára lenne szükségem, ez elég nagy fájl sdat.viv néven, szóval nemárt ha van egy elég jó neted, vagy némi időd.

ha lehet akkor e-mail-ben küld pls, raimi@hotmail.hu címre, előre is köszönöm.


2010. nov. 3. 14:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!