Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek, ha a Photoshop...

Mit tegyek, ha a Photoshop állandóan kidob valami hülye ablakot?

Figyelt kérdés
Egy idő után mindig kiadja, de ki szoktam X-elni, úgyhogy nemtom mit ír ki, esetleg frissíteni akar-e vagy mi van, de elég idegesítő.
2010. nov. 3. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem árt elolvani mi van rajta és úgy kérdezni, mert így nem olyan egyértelmű... Ha nem mondod meg mi gond nem tudunk segíteni.

Amúgy valszin frissíteni akar ha olyan gombok vannak rajta hogy update.

2010. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs, elég hülyén (és bunkón) fogalmaztam... Szóval a lényeg, hogy csinálom a dolgom, és egyszer csak kidobja az Adobe Help Viewert, ha jól olvastam. Az érdekelne, hogy ezt miért csinálja és hogy köze van-e a frissítéshez vagy ilyesmi...
2010. nov. 23. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Kevés a vas. Azt meg nem hiszem, hogy 1 misiért meg megvetted volna a progit. Használj GIMP-et, tud mindent amit a F05050p, jóval kevesebbet foglal és kevesebbet eszik, teljesen ingyenes is. Ha meg divatsoppolni akarsz, akkor kell alá venni egy hw-t is.
2010. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
billentyűkombókat használsz? nem lehet hogy valamelyik előhívja a progit? ctrl + valami? F12?
2010. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem.
2010. dec. 6. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!