Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepitsem a windows xp-t?

Hogyan telepitsem a windows xp-t?

Figyelt kérdés
letöltöttem a windows xp-t mert a régi szarakodott, letöltödött egy iso fájl és ezt nem tudom telepiteni hogyan kell?sajna amatőr vagyok
2010. nov. 3. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Tölts le egy író programot. Pl. [link]

A Képfájl írással kiírod, gép újraindít és mehet a telepítés.

2010. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kell hozzá egy olyan progi hogy DAEMON Tools Lite. Ezzel bemountolod az iso-t. effektíve a progi létrehoz neked egy virtuális lemezmeghajtót, amibe ha betöltöd az iso-t, olyan mintha a lemezt tennéd be. innéttől megnyithatod sajátgépből vagy akármi, mint egy cd-t vagy dvd-t.
2010. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha hülye vagy hozzá, vedd meg a boltban.

Nem hiszem, hogy netre, számítógépre, áramra van pénz de operációs rendszerre nincsen.

Vagy ha ennyire önérzetes vagy, hogy azt nem vagy hajlandó megvenni, akkor legalább ott helyben, a letöltés fórumán érdeklődhetnél ezzel kapcsolatban. Már nem azért.

2010. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jenci ***** válasza:

[link]


De előtte írd ki egy cd-re.

2010. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lemezt kiírod (Neroval, vagy PowerISO-val), aztán lemez be, bootolsz róla (boot sorrend gépfüggő, ha nem akar automatikusan, akkor BIOS-ban átállítod), utána pedig olvasni kell tudni hozzá, semmi mást. Ha viszont totál nincs gőzöd róla, hogy megy ez, előtte próbáld ki virtualboxban (ingyenes, és semmiben sem tehetsz kárt).

Remélem, ebből már el tudsz indulni.

2010. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!