Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell olyan karaktereket...

Hogyan kell olyan karaktereket csinálni/képezni a billentyűzettel amit 1 adott oldal vagy szerver vagy netalántán számítógép nem ismer fel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:

nem nagyon értem a kérdést...

de az biztos, hogy ha a homokba írsz vele, akkor azt nem ismeri fel

2011. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bővebben:szeretnék regisztrálni 1 online oldalra és megkérdeztem ott 1 moderátort hogy hogyan lehet láthatatlan nick nevet csinálni ő erre azt felelte hogy vannak olyan karakterek amit a szerver nem tud megjeleníteni de viszont hát....valami ilyesmi tudnál segíteni?
2011. febr. 24. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ahhoz tudni kellene melyek azok a karakterek. Vannak olyan oldalak amik még az ékezetest se szeretik.



2011. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom de a fenti karaktereket hogyan csináltad?
2011. márc. 26. 19:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Neked megjelent, én nem látom. Azt hittem nem ment át.

Lenyomod az alt-ot meg egy numerikust jobb oldalt. Akár többször is lenyomhatod a számokat míg nyomva tartod az alt-ot

2011. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
╚AŽ♠♣☻♥♥╚§{♥♥♠♣[]][k\][;;űúőá
2011. márc. 26. 22:40
 7/8 A kérdező kommentje:
2011. márc. 26. 22:42
 8/8 anonim ***** válasza:
na megy ez mint az ágyba.... :D
2011. márc. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!