Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lelkibeteg lettem. Hogy...

Lelkibeteg lettem. Hogy miért? Mert egyszerűen nincsen normális, civilizált, a XXI. század által elfogadott, minden kritériumnak megfelelő MSN a gépemen.

Figyelt kérdés
Nem hiszem el...amikor újra szeretném telepíteni a gépemet,minden megy tök jól, de amikor odaérek,hogy F8-at kéne nyomi,besz*rik a bill, és nem működik az F8..-.-" Sírni fogok komolyan mondom. Vkinek nincs kölcsön egy USB-s billje? Csakmert a Ps/2-es csatlakozósat nem látja a gép...eléggé összetett a probléma...SEGÍTSETEK :"((
2010. nov. 5. 02:14
 1/2 anonim ***** válasza:

"amikor újra szeretném telepíteni a gépemet,minden megy tök jól, de amikor odaérek,hogy F8-at kéne nyomi,"

Ööö... csak én nem értem az összefüggést? Arra egyébként nem gondoltál, hogy az adott helyzetben nincs funkciója az F8-nak és ezért nem is reagál? Bár igazából nem is tudom, hogy mit akarsz.


MSN-re: rakjál fel egy emesene-t vagy pidgin-t, aztán kész. Azzal menni fog.

2010. nov. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg cseréld le az MSN-t, mert egyre csak rosszabb lesz. Amit tudok helyette ajánlani, az a Pidgin, vagy az aMSN. (Az emesene-t nem ismerem, arról nem tudok véleményt mondani)
2010. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!