Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kinek segíthetek számítástechn...

Kinek segíthetek számítástechnika-programok témában?

Figyelt kérdés
Ha más számítógéppel kapcsolatos dolog van, arra is megpróbálok válaszolni!
2010. nov. 5. 14:49
 1/4 anonim válasza:

Nekem pont jól jönnél..:D Lenne 2 kérdésem is.


Az egyik:

Call of Duty 2-t, ha telepíteni akarom, nem csinál semmit...Elindítom az autorun.exe-t és csak fekete képernyő jön be. Amióta Windows 7-em mindig ez történik...próbáltam átállítani a kompatibilitást is, de nem segített.


A másik:

Windows Live Messengerben minden bejelentkezésnél kiírja, hogy Adobe Flash Playert frissíteni kell. Már rengetegszer frissítettem (úgy, hogy be volt nyitva más alkalmazás), de még mindig kiírja. Így semmilyen tevékenységet/játékot/animációt nem tudok fogadni/küldeni.

2010. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
*nem volt nyitva más alkalmazás
2010. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a Windows 7-nek csak a telepítője van meg nekem, nem értek hozzá, azt se tudom hogy néz ki, viszont Flash Player-ből hanyas verziód van?
2010. nov. 5. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egész weboldal ezért van, de hálás vagyok, hogy feltaláltad a spanyolviaszt!
2010. nov. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!