Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » ÜDV Programozó akarok de csak...

ÜDV Programozó akarok de csak a számítástechnika kell vagy amellett más tantárgyakra is rá kell gyúrnom?

Figyelt kérdés
ui:(tudom hogy minden tantárgyból kell tanulnom.)
2011. jún. 11. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

:)

Matek

2011. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mégpedig agyba főbe matek. Akkor van esélyed egyetemi programozói diplomára, ha a matek az istened :D
2011. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
+ magyar nyelvtan. Nem baszogatásból, de ki venne komolyan a szakmában, ha nem tudsz helyesen írni? Ezen kívül olvasgasd az IT híroldalakat, hogy képben legyél az aktuális dolgokkal. Az nagyon sokat segít. A többit már leírták.
2011. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igazából csak a programozáshoz nem kell feltétlenül annyira a matek, bár attól is függ, hogy milyen területen kell programozni, illetve a logikai rész talán jobban kell minden területen. Viszont a programozóvá válás során, a sulikban értelemszerűen minden tárgyat meg kell csinálni, különben kirúgnak. Márpedig jobb iskolákban komolyan nyomják a matekot meg a villamosságtant, ilyesmiket, attól függ hová mész.

Végülis képezheted magadat is, csak akkor diploma nélkül kell állást keresned.

2011. jún. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A matek tudás egy érdekes dolog. Logika mindenképp kell, bár ebből keveset tanítanak/fejlesztenek az iskolákban. Egy programozónak manapság a nyelvtudás a legfontosabb! Nyelv nyelv nyelv!!!
2011. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sok sok matek és én még a fizikát tanulom rendesen. (Bár nekem elektromérnökösdi a B tervem)
2011. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Így van, az angolt lefelejtettem a listáról. Talán azért, mert alap. Elengedhetetlen. Anélkül nem fog menni.
2011. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Azért nem árt az angol mellett a német is.
2011. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A programozáshoz nem kell német. Legfeljebb akkor jön jól, ha német cégnél akar az ember elhelyezkedni.
2011. jún. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Digitális hálózatok, számítógép külső-belső működése, matek, logikai hálózatok, oprendszer ismeretek meg egyéb ilyen finom kis informatikai ismeretek kellenek. Meg jelentkezés egy egyetemre normális tudásért, mint ahogy én tettem. ;)
2011. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!