Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2011-es msnt hogyan töröljem?...

2011-es msnt hogyan töröljem? (lent)

Figyelt kérdés

Segítsetek!


az a helyzet hogy feltelepítettem a 2011-es windows live messenger-t mert a laptopom kiírta hogy új telepítések állnak rendelkezésre..és feltelepítettem..de nem tetszett!!

ezért letöröltem minden dolgot az msnel kapcsolatba és most nem tudok vissza telepíteni semmilyen msn-t mert azt írja ki h még fent van a gépen..de a vezérlőpulton belül töröltem ki!

hogyan tudnám megoldani ezt hogy visszatudja tenni az 'egyszerű' 2010-es msnt!!!!


2010. nov. 6. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam. Feltelepítettem, de nem tetszik, úgy ahogy van. Megpróbálom eltávolítani, és ha sikerül, megírom a módszert. Egyébként legszivesebben a 2002-est raknám vissza, mert ez a Live egy nagy darab kusza kaka.
2010. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben!:) köszönöm!..és én letöröltem az ikont is és így nem sikerül egyiket sem feltelepíteni! megpróbáltam visszatenni a 2011-est és írja h sikerült.. de nem találom az ikont..:(
2010. nov. 6. 20:26
 4/6 A kérdező kommentje:

okés!

már sikerült megcsinálni!:)

2010. nov. 7. 10:49
 5/6 anonim válasza:
Nekem szerencsére megvolt a 2010 telepítője. "Felülírtam" vele :)
2010. nov. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van egy msn törlő progi ami mindenestül eltávolítja az egész msnt. A másik meg h akinek tetszik a régi 8as vagy akár 7.5ös MSN Messenger annak jó hír hogy van egy apró kis hack amivel bármien régi verzióval beenged :) Ha érdekel vkit ez akk írjon PÜ-t és elküldöm a progit plusz a régi msn hacket is leírom :P
2010. dec. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!