Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom feltelepíteni...

Miért nem tudom feltelepíteni a NOD32-t a windows7 Home preniumra?

Figyelt kérdés
telepítéskor hibákat ír ki hogy nem lehet írni egy értéket a kulcsba...hogy lehet ezt megoldani?
2010. nov. 7. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
melyik nod32? Melyik verzió?
2010. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nod32 eset smart security 4.2 32bit-re
2010. nov. 7. 21:46
 3/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg rendszergazdaként telepíteni. Jobbklikk a telepítő file-ra és futtatás rendszergazdaként.
2010. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt nem lehet sajnos, mert nem .exe a kiterjesztése hanem .msi és ennél a kiterjesztésnél nem ad ki ilyen funkciót, ha átirom akkor meg nem indul el a telepítő:S:(
2010. nov. 7. 22:14
 5/9 t601s ***** válasza:

Mert lehet 64-bites a géped és vagy másik virusirtó,tüzfal iesmi van fenn v. a maradványai maradtak fenn !!

Futtasd a CCleanert aztán takaritsd ki a regisztrációd !!

2010. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
32 bites a gép, és tegnap raktam fel a win7et azelőtt is volt win7 már korábban és akkor fel tudtam gond nélkül rakni ugyanezt,de most nem engedi
2010. nov. 8. 12:56
 7/9 anonim ***** válasza:

A GÉP nem lehet 32 vagy 64 bites...


A WINDÓZ lehet 32 vagy 64 bites amit felraktál rá.


control panel / system / system-ben megnézed, hogy hány bites a win amit felraktál.


Az eset telepítő pedig ugyan nem exe, hanem windows installer file.

A NOD pedig olyan, hogyha a Win7 fiók NEM rendszergazda akkor az életbe nem rakod fel. Tehát rendszergazda fióknak kell lennie és 32-64 bit verziónak stimmelnie kell.

2010. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tört Windows-ra nem fog felmenni az ESET-NOD.
2010. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát apám, ez nem a valódi ESET. Az itt található és 30 nap után fizetős, vagy újság licenszkód kell hozzá, az valódi. [link]
2010. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!