Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom feltelepíteni?...

Miért nem tudom feltelepíteni? A nod32

Figyelt kérdés
Azt írja, nem lehet értéket írni a kulcsba meg ilyen szarságokat és sehogy se engedi már ez a 80000000 ik, amit letöltök és ugyan az
2010. ápr. 15. 18:01
 1/7 A kérdező kommentje:
léci fontos lene vírus inváziom van és tiszta ideg vagyok elöb törtem szét az egeret még johogy van tartalék::::::::::DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddddddddddddddddddd
2010. ápr. 15. 18:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Töltsd le az Avast 5-öt!
2010. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a "vírus invázió" miatt, a vírus nem engedi telepíteni:

( [link] )

megoldás: telepítsd ezt a progit: Malwarebytes Anti-Malware (magyar) Letöltés >

[link]

telepítés után FRISSÍTSD!, majd a Beállítások menüben, Általános beállításoknál és a Vizsgáló beállításai fülön,

tedd be az összes pipát, ezután rendszer-visszaállítás kikapcsolása, majd újraindítás, csökkentett módban, (F8)

és futtasd ezt a progit a "Teljes vizsgálat végrehajtása" gombot választva. Amit talál karanténba! (a takarítás, a vinyón lévő adatmennyiségtől függően órákig is tarthat!)

Ezeután már vszínűleg feltudod telepíteni a Nod-ot, és azzal is újból csökkentett módban a VÍRUSÍRTÁST választva, azt is lefuttatni. (a nem írthatókat karanténba!) Ha így sem sikerül, kiírtani az inváziót, C:/meghajtó törlés, Window újratelepítés csak a megoldás.

2010. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
NOD-ra sokan panaszkodnak.Az AVG 9.0.801-is jó!
2010. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
válaszokat köszönöm nekem is elegem van a nod bol csinálok egy fuuujjj nod32 fan clubot ki csatlakozik???
2010. ápr. 15. 19:30
 6/7 A kérdező kommentje:
igen de nem tudom menyire álicsam vissza a rendszert mert az öcsém használta a gépem mig meloztam (2évig)kb
2010. ápr. 15. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:

nod32vel nem lesz jobb a géped,max lesz mi dajkálja..

avast 5 (;

2010. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!