Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az operációs rendszerrel hiba...

Az operációs rendszerrel hiba van (olvasd el lent) most mi van? O_O

Figyelt kérdés

Hát...nem működik legmegfelelőbben...ha egyszer beállítok egy képnéző programot pl.: a picasa-t és erre rákattolok mindig váltsa a képnézegető programokat...picasa...az alap fényképnéző...photoshop...meg stb XD

na ezért már újra telepítettem a gépet...de szerintem megkérdezem h mi volt a baja xD


2010. nov. 11. 07:56
 1/6 A kérdező kommentje:
má elegem van a sok hülyeségből amit a win 7 csinál!megoldást XD
2010. nov. 11. 08:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak társítani kellet volna azzal a programmal amivel használni szeretted volna. Bár nem nagyon tudom ebből kihámozni hogy mit akarsz, de valószínűsítem nem a windowsal volt a gond hanem csak egyszerűen te nem értesz hozzá.
2010. nov. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 aulac ***** válasza:

Jobb gomb a képre.--> "Társítás"

Alul kattints a "Program választása" szövegre.

A megjelenő ablakban kijelölöd a kívánt programot, MAJD EZUTÁN Kipipálod a " Az ilyen fájlok megnyitása mindig ezzel a programmal történjen" opciót.

Kattints az "OK" gombra

2010. nov. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha eleged van a win7-ből, válts Linuxra. Stabilabb, átgondoltabb, biztonságosabb rendszer, végletekig testreszabható, nincs rá vírus és még látványban is lepipálja a windowst.

És persze nem utolsó sorban: nyílt és ingyenes!


Dobj egy PM-et, ha szeretnél még pár infót. :)

2010. nov. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
látom neked is megvannak a gondjaid. további szép napot. XD
2010. nov. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
épp ez benne az idegesítő hogy már társítottam a picasa-t alapértelmezett programnak és ugyanez van...nemhasznál-.-
2010. nov. 11. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!