Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepíteni akartam a Nero 7...

Telepíteni akartam a Nero 7 programot. Ezt írta ki: Belső hiba A Custom Action DLL lefagyott a (z) 'NeroAg_UnregisterComEx' utolsó hívásakor. A telepítő kilép. Most se le, se fel nem tudom installálni a programot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megjegyzés:Win7(ultimate 64bit)-re próbáltam felrakni.

Még ezt írja ki: Lefagyott szál azonosítója: 3820 Aktuális szál azonosítója: 3448. (a számok mindig változnak)


2011. nov. 13. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Reméljük jó 64-re is.

Nero szar, ne legyél a saját magad ellensége azzal, hogy ragaszkodsz hozzá.

2011. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz, a Nero kaka. Ha már azt akarod használni, akkor legalább a 6-ost rakd fel, az még elmegy.
2011. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a segítséget,a kiírt programot leszedem,de hogyan töröljem a Nero-t?
2011. nov. 13. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
A Program Files\Ahead mappát törölheted, h ne foglalja a helyet, de egyébként nem sok vizet zavar.
2011. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Melody0529 válasza:

Nekem ugyanez a problémám, anno 2013-ban tettem (volna) fel, és azóta nem is érdekelt, mivelhogy már akkor sem működött, de nem is zavart semmiben a félig-létezése...

Ellenben most a Win10-re azért nem tudok frissíteni, mert ezt le kellene törölnöm, amit nem tudok.

Már rendszergazda is próbálta leszedni vagy hat féle programmal, de nagyon ragaszkodó...

Szerintetek? Ha van valakinek bármilyen megoldásmorzsa, mindenre vevő vagyok! Előre is köszönöm...

Ja, jelenleg 64 bites Win7 van fent...


Kérdező, neked megoldódott aztán? (tudom, hogy négy és fél éves kérdés, de hátha...)

2016. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!