Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy gyenge gépigényű régi de...

Egy gyenge gépigényű régi de mégis élvezhető játékot keresek amiben meglehet ijedni játék közben. : ) (PL:Alien) De akár többet is. Szerintetek melyik a legijesztőbb játék? És lelehessen tölteni még ma is.

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:

HÚÚÚ!


Remélem, megijedtél!

2010. nov. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
CS 1.6 én néha úgy beszarok,amikor osonok hun van az a tróger azt hirtelen elő ugrik az orom elé
2010. nov. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Aliens Vs. Predator 2


Amikor játszottam a human kampánnyal, időnként szívroham kerülgetett, amikor hirtelen a sötétből nekem ugrott valami :)


Bár mi számít gyenge gépnek?

2010. nov. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát én a FarCry-ban tökre féltem azoktól a szörnyektől ahogy hirtelen rám ugrottak
2010. nov. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 drótkerítés válasza:

Szerintem számodra a legjobb választás a Super Mario lenne:)

Nem kell hozzá egy túl erős gép, és számomra a teknősök elég ijesztőek benne.Bár a húsevő virág az keményebb...a nagy rémülettől lefordultam éjjel a székről:D

Megyek lefekszem, egész éjjel Marioztam...:S

2010. nov. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amnesia - The Dark Descent


Gépigénye: cpu 1.5Ghz, 1gb ram, ati9600 vagy geforceFX videókártya (intel-es, vagy integrált videókártyával ne is próbálkozz, mert azon nem megy). Tehát nem kell komoly gép hozzá.

Élvezetes játék, és nagyon paráztatós (eddigi legijesztőbb játék amivel valaha játszottam).

És akár tölthető még ma is, csak úgy mint bármi mást:)

Van magyarosítás is hozzá: [link]

És egy kis kedvcsináló: http://www.youtube.com/watch?v=M627-obxNzg

2010. nov. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Háát... Half-life 1 hez vannak jó modok. CSak 2 t tudok ami kicsi gépigényű, de jó: They Hunger 1, Afraid of monsters DC
2013. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!