Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bluetooth letöltés gépre?...

Bluetooth letöltés gépre? Hol/ Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok... Most kaptam úgy telefont, de sajnos nem kaptam hozzá USB kábelt. Tudom, vegyek egyet, de nem tudok mostanában bevánszorogni busszal a városba, és nem tudok senkit megkérni. Aztán rájöttem, hogy van Bluetooth gépre is. Nem tudnátok egy gyors megoldást találni, valami programot, amit letölthetnék, és úgy? És esetleg hozzá egy gyors kis leírást, hogy mit tegyek?


Nagyon megköszönném...


U.i.: Lehet viccelni, de teljesen komolyan gondolom, egyszerűen nincs időm bemenni, de kellenének dolgok a gépemről és másképp nem tudom megoldani.


KÖSZÖNÖM, ha segítettél.


2010. nov. 14. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy bluetooth kapcsolatba hozd a géped és a mobilod, ahhoz kell egy bluetooth-adapter:


[link]


Nos ehhez általában telepítőlemezt adnak, ami feltelepítés után észleli a mobilod keresésnél. Van ilyened?

2010. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bluetooth programot tudsz letölteni, de ezzel még nem kerül a telefonodra az adat. Ha nincs USB-portba dugható bluetooth adaptered, akkor nem fogsz tudni semmi csinálni. Muszáj megvenni, hiszen ez biztosítja a telefon és a számítógép közötti kapcsolatot.

A másik módszer az infra lenne, a harmadik az adatkábel. De egyik sem fog addig működni, amíg be nem szerzed az átvitelt lebonyolító eszközt.

2010. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ezt jól megszívtam, ugyanis nincs... Gondolom most jön az, hogy akkor vegyek egy USB-t. :S
2010. nov. 14. 19:59
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát jó... Azért megpróbáltam. :)


Köszönöm szépen mindkettőtöknek a segítségét.

2010. nov. 14. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

vegyél neten USB kábelt vagy bluetooth adaptert

1.) olcsóbb, sokkal...

2.) nem kell menned sehová csak a sarki takarékba elküldeni a párszáz ft-os árát,és vársz 1-2-3 napot míg házhoz viszi a postás

2010. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!