Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP! Bekapcsolás után...

Windows XP! Bekapcsolás után elkezd tölteni majd pár másodperc után újra indul. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Hardver, szoftver változtatás nem történt. Szabályos leállítás után másnapi bekapcsolásnál kezdte. Egy javító telepítés segíthet?
2010. nov. 15. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Első körben Windows és BIOS újrarakás.
2010. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a bios? Kedves kérdező biost csak ne turkálja hanem ha nincs más rakja újra a windowst.
2010. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdetnek én kikapcsolnám az automatikus újraindítást az F8 menüből, majd megnézném a blue screent, hogy egyáltalán mi a helyzet.
2010. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt, valószínű hogy vírus okozza. Esetleg próbáltad csökkentet módba ? ha ez se segít, újra telepítés.
2010. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nos kivettem a vincsit, hogy egy másik gépen le mentsem az adatokat. kék halálozott a másik gép. Vissza raktam az eredeti gépbe, hogy majd egy Windows 7 telepítés után az old mappából kimásolom ami kell és láss csodát tökéletesen mükszik az eredeti opp. rendszer. Akinek van ötlete, hogy ez miért lehet kérem írjon mert ilyet még nem láttam.
2010. nov. 16. 16:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Két gépem megy általában.Az egyik satás és annál csinál ilyen hülye viccet!Lehuzom az összes sata kábelt,lightosan befujom kontakt spry-val ,összerekom és megy mint a parancsolat.Az IDE kábelesnél nincs ilyen,tehát szerintem téged az szivatott meg hogy nem látta valamelyik meghajtódat és mikor szétszedted és összeraktad megcsiszolódott annyira hogy érintkezett és ettől állt helyre!
2010. nov. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!