Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tűntethetném el véglege...

Hogyan tűntethetném el véglegesen az animált háttérképet?

Figyelt kérdés
Halloween előtt olvastam animált háttérképről és a kisfiam kedvéért letöltöttem és telepítettem. Azóta ugye elmúlt ez az ünnep és a programok közt uninstalláltam, meg minden létező helyről töröltem ahonnan lehetett. A keresőben mikor rákeresek a progira azt írja ki, hogy nem található sehol de azért minden bekapcsolás után repkednek a denevérek meg a hangszóró ikon mellett ott a parancsikonja ahol szüneteltetni tudom a legközelebbi kikapcsolásig.
2010. nov. 16. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Indítópultból kitörölted? - bár ezt uninstallernek meg kellett volna csinálnia... Esetleg ha van az ikonon nbeállítás lehetőség, akkor elfileg ki lehet kapcsolni, hogy a windowsal együtt betöltsön.

Ha semmi nem segít, akkor egy rendszervisszaálítás a telepítés előtti időpontra megoldja a gondot (start, kellékek, rendszereszközök, rendszervisszaállítás)

2010. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Használd a CCleaner-t [link] rendszertakarítás, registry takarítás, ill. az automatikusan induló programok beállítása, törlése.


Az automatikusan induló programokat a Futtatás-ba beirt msconfig -al eléred, itt az Aut. ind. prog.-nál töröld a telepített háttérkép progit.


(a CCleanerben egy kellemesebb felületen ugyanezt eléred, a progit ajánlom használni, az ideiglenes fájlok eltávolítására ill. a regisry karbantartására is)


[link]

2010. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!