Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 home premium x86...

Windows 7 home premium x86 magyart tettem fel, és van mikor ilyen "hülyeségek" miatt kék halál van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Elősször youtubeon akartam teljes képernyőre rakni a videot, és hirtelen kékhalál valamit számlált vaklami memóriát, és újraindult. aztán windows élményindexet akartam lekérni, és ugyanez. a windowst még nem aktiváltam, illetve frissítettem.. lehet ez az oka? Vagy keressek egy másik verziót? Volt már Ultimatem is és ott semmi baja sem volt, de az aktiválva volt.
2010. nov. 17. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Alaplap bios frissítés kell valószínűleg. Milyen videokártyád van?
2010. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Irt is valami BIOs cuccot angolul, de nem tudtam elolvasni, hogy mit akar. Én nem tudom, hogyan kell ezeket frissíteni, driverrel?

[link]

2010. nov. 17. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Geforce 2 MX windows 7 alatt? Megvesztél? :)


Kezdd a windows update-tel, talán talál rá valami kósza drivert. Az nvidia honlapon nem fogsz találni, mert a kombináció nem támogatott. Ilyen gépre nem kellene win7-et rakni egyébként.

2010. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!