Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell tudni ha eredeti...

Mit kell tudni ha eredeti World of Warcrafton akarok játszani? (lent)

Figyelt kérdés

pl.:

-Ha nekem megvan eredetibe a vanila a tbc meg a wotlk akkor muszály megvettem a catat is hogy eredetizhessek?

-battleneten kell regisztrálni és ott kér 1 cd kulcsot?

-hol tudok szerver infokat, hogy melyik a legnormálisabb PvE szerver esetleg PvE/PvP, az nem érdekel hogy a magyarok létszáma mennyi, mert van angol tudásom


2010. nov. 18. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
először tanuld meg hogy a muszáJ az pontos J
2010. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A kiegészítőt nem kell megvenni, magától frissíti magát a wow, tehát teljesen feleslegesen költessz el rá x ezer forintot, pedig ingyen megkapja mindenki.

Semmilyen cd kulcsot nem kér, csak az eredetizéshez amit a wow oldalán ha regisztráltál meg tudod adni a saját profilodnál.

Szerverekből szerintem mindegyik normális, nem muszáj válogatni.

Magyarokkal hatalmas szerencsével sem lehet találkozni, úgyhogy az angol tudás fontos.

2010. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesírási hibáért 1. de ahogy olvastam a szabályokat az OFFokat nem szeretik.

2. Nagyon szépen köszönöm a válaszodat

2010. nov. 18. 16:34
 4/10 A kérdező kommentje:
de ha nem veszem meg akkor hogy lessz?:D ezt nem értem
2010. nov. 18. 16:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Vannak a patch-ek, ezek frissítik a wowot, növelik a verziószámát. Az alapjáték verziója az 1.xxx, a Burning Crusade-é a 2.xxx és a Lich Kingé a 3.xxx és a Cataclysmé lesz a 4.xxx

Minden kiegészítő különböző verziószámú wow-ot tartalmaz.


A wow autómatán frissíti (azaz növeli a verziószámát) magát, az 1.xxx-ről patchel a 2.xx-re magától, aztán a 2.xxx-től 3.xxx-re magától, és majd a 3.xxx-ről 4.xxx re patchelődik.


Tehát a Burning Crusade-el egyből a 2.xxx-es verziót rakod föl, az alapjátékkal az 1.xxx-et, a Lich King-el a 3.xxx-et.


Úgyhogy arra költöttél el jó sok forintot, hogy egyből erre meg erre a verzióval tudd fölrakni a wowot.

2010. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Á dehogy!

Egy kiegészítőt sem kell megvenned, elég ha megveszed a Vaniliát!


Ha felraktad, elindítod a Launchert, és az egyből felpatcheli neked 4.0.3-ra. Teljes patchelés, tehát az új földrészek is benne vannak. Viszont meg kell várnod, amíg letölt 15-18 gigát...

2010. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

aham, értem azthiszem:D:D és a játék összes realmja egyídőben áll át? vagy esetleg órás eltéréssel? szóval ha én felrakom a legújabbra akkor nem lessz esetleg az a gond hogy ez csak egy cata beta szerverre jó? és azon kevesen játszanak? és akkor ha ott felhúzok 1 karit akkor átkell mennem majd normális szerverre meg stb?:D

ja és akkor a menet: regelés battleneten és az ott megadott pass ugye a wowos accom passa is és akkor csak letöltöm a patchet és már mehetek is fel?:D

2010. nov. 18. 17:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy együtt állnak-e át, de szerintem igen, félórás vagy órás eltéréssel.

Nem tudom hogy a beta szerveren mennyien vannak, szerintem még nem sokan, de ha vissza akarsz menni a régebbi verziós wowra, akkor a wow mappájában van egy repair.exe, azzal vissza tudod szedni az összes patchet, aztán a kívánt verzióig újra fel kell patchelni, majd ha azt elérted akkor leállítani a frissítést.


Miután a kívánt verzióra patchelted, ismét a wow mappájában a wow.exe-vel indítsd a játékot hogy ne kezdjen el újra frissítgetni.


Igen, ha beírtad ott a kódot onnantól már csak be kell lépned és (ha akarod kkor még patcheled) nyomhatod a játékot.

2010. nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
aham köszi, és akkor még 1 kérdésem lenne, ez az előfizetős dolog hogymegy?:D
2010. nov. 18. 18:37
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet én tudom rosszul, de ahány külföldi fórumot megnéztem mindent azt írták hogy nem azért veszed meg az összes kieget a cataclysm elött hogy egyböl 4.xxx patchen legyél, hanem csak a cd kulcsot vesze dmeg tulajdonképpen, amivel megkapod az engedélyeket minden1es kieghez.pl az alap wowwal, ha megveszed és felrakod, lefogja tölteni a cataclysmet és felgofgja rakni 4.0.3 ig, de csak lvl 60 lesz a max szinted, és nem fogsz tudni pl outlandra vagy morthrendre menni. a bc-t azért kell megvenni hogy lehess 70 es, és igy tovább. nekem perpill van egy trial accom, azt írja mindig hogy upgrade to full version. nos, amikor rá megyek ki dobja hogy vagy vanillára ugpradelem, vagy egyböl cataclysmre, de ahoz meg még ott van a többi 3, bár legalább 25%al olcsóbb igy, de még igy is kb 75 euró. a fizetéssel meg anynit hogy vagy veszel gamecardot amivel 60napig tudsz játszani, vagy online bank kártyával fizeted 1-2 havonta a wowot
2010. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!