Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program ami visszate...

Van olyan program ami visszatelepítí a hangvalamit mert véletlen kitoroltem egy-két dolgot a gépembol?

Figyelt kérdés
olyan kéne amihez kód is van és ingyér le tudom tolteni..
2010. nov. 18. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen hangvalami? Fájl? Program? Driver?
2010. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hááát nemértek én ilyenekhez...

csak mert lehuztam a driver genius pro-t és ott kiirta hogy hiányzik 3 programom vagy mi....meg a sims se indul el mert valami driver x hiányzik belle..azt írja ki...

és a driver geiushoz nem mukodnek a kodok...és gondoltam hátha valkai tudna mást ami mukodik.

2010. nov. 18. 18:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Gondolatolvasók nem léteznek, bármennyire is úgy tűnik.


Ha nem értesz a géphez, ne piszkálj bele, vagy egyáltalán ne is ülj elé! És főleg e törölj se semmit róla, amiről nem tudod, hogy micsoda.


Ha törlés után elment a hang, akkor hangkártya driverét kell újratenni - keresd meg a lemezt, amin rajt van (ha pc, akkor a hangkártyáét, ha noti, akkor annak a driverlemezét, vagy gugliba írd be a gép/hangkártya típusát, és kiadja a gyártó oldalát, ahonnan ingyért le tudod tölteni.


Ha meg már kérdezel valamit, leszel szíves normálisan és érthetően fogalmazni...

2010. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

joolvan meg en egyéél azéért...minek olvasod akkor?


amugy meg nemtudom hogy hogy toroltem kii...a cd nincs meg amivel ujra lehetne telepiteni...es nemtudom hol kell megnezni hogy milyen tipusu hangkartya kel bele..


és a hang megy...csak nemtudom lejátszani a dvd-t ha berakom a gépbee...amugy windows media playerben elindul még régen....hang megy csak a kép nem...

és mondo ma sims se indul el...

2010. nov. 18. 18:29
 5/10 A kérdező kommentje:

szoval akkor ugy hogy van hasonlo program mind a driver genius professional?

csak értelmes kóddal?

2010. nov. 18. 18:30
 6/10 anonim ***** válasza:

A sims directx-et hiányolja, ingyenes, és gugli megmondja, honnan jutsz hozzá - feltéve, hogy a vasad támogatja.

Azt meg em értem, minek kell szétbarmolni egy működő rendszert... A driver genius pro-t vagy megveszed, vagy helyettesíted valami ingyenessel, vagy nem használod (felesleges, Everest tökéletesen megfelel a célnak, a legjobb rnedszerdiagnosztikai program, és ehhez még a kódok is működnek...)

Előző voltam

2010. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kommentek után harmadszor: Everest meg fogja mondani, mihez milyen driver kell (típust legalábbis meg fogja mondani, a linkek nem mindig jók, de típus alapján már cska guglizni kell tudni), amik elvileg ingyenesen letölthetők - ha kód kell everesthez, írj pm-et.

Kérdésedre válaszolva: azért olvasom, amiért gondolom sokan mások is: gépekkel foglalkozok, és minél többféle problémát ismerek, annál könnyebben megoldom, ha szembekerülök vele.

Dvd film lejátszásra wmp nem jó, KMPlayer annál jobb, a gondodra wmp-n belül k-lite mega codec pack fogja a megoldást jelenteni (gugli ezt is megtalálja). KMPlayer előnye annyi, hogy nem kell hozzá külön codec, mert alapban benne van.

2010. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

háát mert ugye 3éve megvan a gépem..és sok baromságot lehuztam belé..elkezdtem torolgetni és gondolom ezt is kitoroltem mert ennek is furcsa neve volt....tudom hulyeség volt...ujrainstalálhattam volna de nemtudom hol a cd...


oké koszi utánnanézek:)

2010. nov. 18. 18:41
 9/10 A kérdező kommentje:

everest nemkért kódot...

csak ezzel az a bajom hogy nemértek hozzá...nem mind ha máshoz annyira értenéék :$

mert itt mindent kiiír csakazt nem hogy mi hiányzik...amúgy nagolul van meg nekem ...


és koszi a sok segítséget:)

2010. nov. 18. 18:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Igaz, ami igaz, egy szűz windowson több hasznát lehet venni Everestnek - számítógép/összegés alatt megmondja, mi van a gépben, de némi kereséssel bármikor le tudod ellenőrizni, az adott hardver illesztőprogramja fent van-e.
2010. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!