Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul a GTA San Andreas....

Nem indul a GTA San Andreas. Miért?

Figyelt kérdés
Csá mindnenki, az a problémám hogy rákattintok a san andreas exe fáljára bejön a fekete ablak 2 mp-ig kb. aztán kidob az asztalra. Máskor ezt nem csinálta. Mi lehet a gond? Ja és Multiplayernél is ezt csinálja.
2010. nov. 19. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

és semmi mást nem csinál??

próbáld meg vírusirtó vagy törlés és újra felteszed

és szerintem a pájákat meg lehet menteni mert vannak olyanok amikben megbírod menteni nemtudom ez milyen!!

2010. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nod32 van fent de ezelőt nem volt gond vele, már újratettem semmi. becrackeltem, újraraktam a direktx-et is. am leszarom a pályákat és a mentést is kitöröltem de semmi :S am csak multizni akarok
2010. nov. 19. 20:11
 3/13 anonim válasza:

Eredeti dvd vagy nem?

Ha nem akkor az a baja hogy a dvd-ben vmi elromlott nekem is volt már ilyen. Én azt csináltam hogy kidobtam a cd-t és letöltöttem ujra.

De ha eredeti akkor... nem tom

2010. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
mármint a san andreas-t töltöttem le
2010. nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem eredeti a játék telepítőjével nem hiszem hogy gond lenne de letöltöttem egy másikat azzal is ugyanez a helyzet. Még mindig nem tudom mi a probléma!!
2010. nov. 20. 21:24
 6/13 anonim válasza:
25%

Szia,


Nekem is volt ilyen, én nem tudtam semmit csinálni, aztán letöröltem xD


Üdv.

2010. nov. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez aztán az értelmes válasz -.-" inkább húzzál ebből a topicból.
2010. nov. 21. 11:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt hogy bemountolod a .iso fájl-t mielőtt elindítanád a játékot.Nekem pl csak így indul el.
2010. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem isoban van a játék.
2010. nov. 21. 13:34
 10/13 anonim válasza:
nekem is ez a baj csakhogy en mar regebb ezt megoldottam csak mar nm emlekszem hogy. Jah és mi az a mountolas. utóirat: Haa nekem sikerül akkor szólok.
2010. dec. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!