Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA San Andreas hiba?

GTA San Andreas hiba?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem indul a SA, indítás után lefut a 2 logó (EAX és nVidia), aztán az alábbi hibaüzenettel kilép: Microsoft Visual C++ Runtime Library

Runtime Error

Program: \...\...\gta_sa.exe

R6030

- CRT not initalized


Letöröltem az összes C++ verziót a gépről, nélküle is ugyanezt írta ki, most visszatettem a legújabbat, erre is ugyanezt írja.


Mi lehet a megoldás?


2011. okt. 23. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellett volna csak úgy törölgetni. A Windows Update -et böngészd át, és telepíts minden frissítést, a .NET -Keretrendszereket is beleértve. Milyen videokártyád van, és milyen rendszer? Amúgy a legújabb grafikus illesztőprogram is segíthet, ha frissíted a régiről.
2011. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Updatet nem használok, az így nem játszik, .NET 3.5 SP1 van fent, 8500GT friss driverrel, DX10, XP SP3, 3 Ghz P4.

Most gondolkodok, lehet, hogy a DX10 az oka? Annakidején a Firefoxot is mókolni kellett, hogy működjön DX10 alatt.

2011. okt. 23. 16:18
 3/11 A kérdező kommentje:

Ja bocs, csak SP2-es az XP.

1.5-2 éve még ment biztosan, de arra nem emlékszem, mikor ment utoljára.

2011. okt. 23. 16:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez a dolog már ott sántít, hogy XP alatt a legújabb DirectX verzió a 9.0c. Az újabbak NEM mennek XP alatt. SP2 -es XP -t használni meg nagyon gázos, mindenképp frissítsd az SP3 -ra. Olyan biztonsági rések, és egyéb kockázatos hibák vannak a 2 -ben, amik, hát nem hogy nem tesznek jót a gépnek, de még a hacker támadásoktól sem véd meg. Az XP már egy régi, elavult rendszer, mindenképp frissítsd. Magadnak ártasz, ha nem teszed meg.
2011. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy elvileg nem megy XP-n, de gyakorlatilag látod, mégis. :D

[link]


Az XP-vel már nem valószínű, hogy szórakozok, 3 éve van fent, lassan ideje újratenni, az SP3 lesz már. Rossz tapasztalataim vannak az SP telepítőkkel, mikor először felraktam az SP2-t 6-7 éve, format lett belőle.

A biztonsági rések nem zavarnak túlzottan, ami durva, azt a router úgyis kiszűri, ha 3 év alatt nem jött be semmi, ezután se fog. A win7-es gépemen is ki van kapcsolva minden biztonsági központos hülyeség.


Letöröltem a DX10-et, de anélkül se megy, restart után megnézem újra.

2011. okt. 23. 16:44
 6/11 A kérdező kommentje:
Mégsem, a vezérlőpultos uninstall nem hozta le a DX10-et.
2011. okt. 23. 16:50
 7/11 A kérdező kommentje:

Na, végül sikerül leszedni (kitöröltem registryből), de nem oldotta meg a problémát.

Az SP3 hiánya nem okozhatja, mivel 2 éve ment ugyanezzel az oprendszerrel.

2011. okt. 23. 17:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, menni megy az SP2 -vel, én csak azért ajánlom hogy frissítsd, mert ezek az Update -ek rengeteg hibajavítást tartalmaznak. A GTA:SA. telepítőjében amúgy van lehetőség a DX9.0c -t telepíteni. Azzal is próbálkoztál már?
2011. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Feltettem az SP3-at, feltettem a DX9-et, semmi változás.
2011. okt. 23. 18:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Hm... sajnos, én is kifogytam az ötletekből. Szerintem egy SP3 -mal integrált MSDN telepítővel, az XP tiszta telepítése segíthet.

Innen tudod letölteni: [link]


Sok sikert!

2011. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!