Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videókártya frissítése?

Videókártya frissítése?

Figyelt kérdés

Egy kérdésemre a következő választ kaptam:

Próbáld frissíteni a videokártya driverét.

Ezt pontosan, hogy is kellene? Részletesn leírná valaki?:D Eléggé analfabéta vagyok ehhez.


2010. nov. 19. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen videókártya, pontos nevet és tipust írj?
2010. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
engemet is erdekel
2010. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A driver egy program ami vezérli az adott hardvert. Innen letölthető, csak pontos tipus kell.

[link]

[link]

2010. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Remélem erre gondolsz:

Sapphire Radeon 9600 Atlantis

2010. nov. 19. 22:06
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Szia. Mielőtt mindenfélét letöltenél...

Vezérlőpult -Eszközkezelő. Itt megjelennek a számítógépedben lévő hardver-elemek. Megkeresed a videokártyát. Rákattintva megnyitod. Kiírja majd többek között, hogy illesztőprogram frissítése. Rákattintasz. Ha megkérdezi, hogy az interneten is kereshet e, engedélyezd neki. Ha azt írja ki, hogy a legfrissebb illesztő van a gépen, akkor nem kell csinálnod semmit, csak kilépsz az eszközkezelőből. Ha talál frissített programot, akkor letölti, és telepíti is. Így biztos, hogy ahhoz a videokártyához és ahhoz az operációs rendszerhez lesz a driver, és nem gányolsz bele a gépedbe. Ha nem megy valami, írjál e-mailt.

2010. nov. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi, megpróbáltam, de azt írta, hogy nem tudja tovább frissíteni. Amúgy az eredeti probléma itt van, ha valaki ebben tudna segíteni, az lenne a legjobb.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__1..

2010. nov. 19. 22:32
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

9600 Prón sosem fog futni a játék, mint ahogy azt a hibaüzenetben is láthattad, 3-as shader kell hozzá (mint manapság mindenhez), az a kártya meg csak 2-est tud. Ha megnézed a támogatottak listáját, azonnal láthatod, hogy a tiéd nincs rajta.


Két lehetőséged van. Vagy veszel egy modernebb kártyát, vagy ezt a játékot kihagyod.


Ha vásárlás mellett döntesz, akkor a 4650 AGP nagyjából az egyetlen, amit érdemes megvenni. Itt van belőle egy mintapéldány:


[link]

2010. nov. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

A gépem elég réig, ezért lehet, hogy az egészet ki kéne már cserélnem. De mivel megveetem a játékot, és a szériaszámot már felhasználtam, ezért ha még1x telepíteném, az új gépemen, akkor már nem is fogadná el a számot?

2010. nov. 20. 07:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Sztem elfogadja többször is, ha mégsem akkor meg keresel egy generálót valahol.
2010. nov. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5 gépes SolidShield aktivációs limit van. Ha nem akarsz egyet elveszíteni, akkor az itt leírtak alapján deaktiválhatod a játékot:


[link]

2010. nov. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!